MÖBLER / Bord / Klaffbord 13385427
nr 1338 5427
Klaffbord
omkring 1900, bemålat. Bredd: 46 + 2x17, djup: 80 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:12:11
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Klaffbord
Kondition: slitage, skador
nr 1338 5427
Klaffbord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 27 juli 2020 |